Odzież do noszenia dzieci i ciąży marki BeLenka

Be Lenka logo Be Lenka
12.10.2018
Odzież do noszenia dzieci i ciąży marki BeLenka

Niedawno dodaliśmy do naszej kolekcji nowe produkty - odzież ciążową i do noszenia dzieci. To uniwersalna odzież odpowiednia dla kobiet w ciąży, jak również dla mam noszących dziecko.

Treść artykułu

Co to jest strój do noszenia dzieci?

Odzież do noszenia dzieci (bluzy, kurtki ) używają rodzice noszący dziecko, którzy stosują chusty lub nosidełeka. Ponieważ chusty i nosidełka są naszym głównym przedmiotem zainteresowania, chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą nową kurtkę do noszenia 4w1 Lenka.

Wysokiej jakości materiał i wyszukany design

Kiedyś, gdy tworzyliśmy prototyp kurtki do noszenia dzieci Lenka 4w1, przemyśleliśmy każdy szczegół, aby zaoferować Państwu gamę oryginalnej odzieży do noszenia, która będzie nie tylko wygodna i szykowna, ale również funkcjonalna. Nasi utalentowani krawcy pracują teraz niestrudzenie, aby mieć pewność, że masz do wyboru różnorodne ubrania do noszenia dzieci, od swetrów po kurtki, ponieważ naprawdę wierzymy, że to Twój kolejny must-have .

Co to jest strój do noszenia dzieci?

Dlaczego tak myślimy?

Zakup kurtki do noszenia 4w1 Lenka to świetna okazja. Kurtka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów wyprodukowanych na Słowacji lub w Czechach. Zostały wykonane z miłością i precyzją, ponieważ jesteśmy zdeterminowani, aby dostarczyć Ci ubranie, które sprawi, że Ty i Twoje dziecko poczujecie się zarówno komfortowo, jak i wyjątkowo.

Kurtka do noszenia 4w1 Lenka jest odpowiednia na cały okres macierzyństwa i dlatego jest tak wyjątkowa. Od wczesnych etapów ciąży do momentu noszenia dziecka, aż do momentu, gdy nie musisz już nosić dziecka i po prostu chcesz czuć się komfortowo. Jak osiągnęliśmy ten poziom wszechstronności? Tworząc prostą wstawkę, którą można zapiąć pod kurtkę. Występują dwa rodzaje wkładek - ciążowa i chustonosząca.

Który wybrać?

  • Kurtka 2 w 1 : ta kurtka jest wyposażona w jedną wkładkę do noszenia dzieci, którą można zapiąć na zamek błyskawiczny, aby nosić dziecko z przodu. Kurtka może być również używana bez wkładki jako dopasowana kurtka damska na co dzień.
  • Kurtka 3 w 1 : Ta kurtka jest wyposażona w jedną wkładkę do noszenia dzieci, którą można zapiąć na zamek błyskawiczny w kurtce, aby nosić dziecko z przodu + z tyłu (dodatkowy zamek z tyłu). Kurtka może być również używana bez wkładki jako dopasowana kurtka damska na co dzień.
  • Kurtka 4 w 1 : ta kurtka jest wyposażona w jedną wkładkę do noszenia dzieci, którą można zapiąć na zamek błyskawiczny w kurtce, aby nosić dziecko z przodu + z tyłu (dodatkowy zamek z tyłu) + jest wyposażona we wkładkę ciążową . Podobnie jak pozostałe dwie wymienione powyżej kurtki, może być również używana bez wkładki jako dopasowana do sylwetki kurtka damska codziennego użytku

Do kurtki bez wkładki , swoją kurtkę Be Lenka możesz nosić tak samo, jak każdą inną kurtkę czy sweter. Dzięki swojej konstrukcji nadaje się do noszenia w dowolnym miejscu, czy to na przyjemny długi spacer na łonie natury, czy po prostu spacer po mieście. Ta uniwersalna, ręcznie szyta kurtka do noszenia dzieci, wykonana z najlepszych lokalnych materiałów, jest trwała.

Dopasuj kurtkę do chusty lub nosidełka

Wybierając materiały na nasze ubrania do noszenia dzieci, postawiliśmy na jakość, ale i funkcjonalność. Dlatego wybraliśmy miękką mieszankę bawełny (na swetry), ocieplającą wełnę (na bluzy) oraz funkcjonalny softshell. Jeśli chodzi o kolory, zachowaliśmy konserwatywne podejście. Nasze kurtki zrobiliśmy jednokolorowe z prostego powodu. Każda kobieta ma niepowtarzalny gust. Niektórzy kochają jasne kolory, inni wolą neutralne. Dlatego zdecydowaliśmy się na kompromis - jednokolorowe kurtki (brązowe, zielone, pomarańczowe, szare, niebieskie, fioletowe, dżinsowe itp.) Z dodatkiem kolorowych wstawek.

Szarą kurtkę możesz ożywić, dodając wszywkę z naszym niepowtarzalnym wzorem - na przykład z tęczową mandalą, cudowną pajęczyną lub romantyczną koronką. Kiedy nie jesteś w nastroju, możesz użyć jednokolorowej wstawki (może w kolorze kurtki lub nie, jak chcesz).

Jeżeli jesteś dumnym posiadaczem Lenka folią lub nośnika , można wybrać wkładkę o tej samej konstrukcji i zabrać kurtkę w harmonii z folią lub nośnikiem.

Wierzymy, że dzięki naszej kurtce do noszenia Be Lenka poczujesz się pewnie i pięknie.