Collonil Nubuk & Velours Wodoodporny spray

59 zł

Collonil Nubuk + Velours to bezbarwny impregnat i spray pielęgnacyjny do obuwia skórzanego z nubuku i skóry welurowej.


Dostępność: Na stanie

+
  • Visa
  • Mastercard
  • Maestro
  • Google Pay
  • Apple Pay
  • PayPal
  • Przelew bankowy online - BLIK

Opinie o produkcie

Średnia ocena na podstawie 20 recenzji

4.9 z 5 gwiazdek

5
18
4
2
3
0
2
0
1
0
A

Adriana Zaufany klient

Boty skvele, kvalita uzasna, dodanie tiez velmi rychle, len na uzsiu nohu moc siroke...to je nezvyk

24.4.2022


Informacje o produkcie

Obuwie głęboko impregnuje, pielęgnuje i odświeża kolory szorstkiej skóry i zapewnia długotrwałą ochronę przed wilgocią i zabrudzeniami.Przy regularnym stosowaniu spray zapobiega również tworzeniu się śniegu i wody w zimnej porze roku. Zapewnia długotrwałą ochronę przed wilgocią i zapobiega tworzeniu się zacieków.

Sposób użycia: Buty muszą być zawsze czyste i suche. Pastę do butów spryskaj równomiernie kilka razy z odległości około 30 cm, aby nie spłynęła i pozwól jej nasiąknąć i wyschnąć. Aby uzyskać optymalny efekt impregnacji, wykonaj 2-3 aplikacji naraz. Regularne stosowanie zwiększa efekt. Spryskaj tylko przez kilka sekund.

Niebezpieczeństwo: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Działa toksycznie na organizmy wodne. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić podczas używania. Nie spryskiwać otwartym ogniem ani rozżarzonym materiałem. Nie przekłuwać ani nie spalać pojemnika, nawet po użyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatur powyżej 50°C. Unikać wdychania oparów i aerozoli. Używaj tylko w otwartym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu. W przypadku problemów zdrowotnych skontaktuj się Krajowym Centrum Informacji Toksykologiczne/lekarzem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry zasięgnąć porady/opieki medycznej. Jeśli potrzebna jest porada lekarska, należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. Opakowanie utylizować jako odpad niebezpieczny. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Zawiera: węglowodory C6-7, n-alkany, izoalkany, cykliczne, mniej niż 5% n-heksanów

Objętość: 200 ml

Producent: Salzenbrodt GmbH & Co. KG, Hermsdorfer Straße 70, D13437 Berlin

Ostatnio oglądane

Dostępne inne kolory: (+-5)