Skarpetki barefoot Alpine

$ 9
Wyjątkowe skarpetki barefoot wyprodukowane na Słowacji! Opracowaliśmy dla Ciebie specjalne, ergonomicznie ukształtowane skarpetki barefoot, które zagwarantują Twoim stopom poczucie komfortu i swobody. Skarpetki Be Lenka nie ograniczają palców u nóg i możesz w pełni cieszyć się chodzeniem w barefoot butach. Oczaruje Cię jakością i stylowym wyglądem, który podkreśli Twoją wyjątkowość.

Wybierz rozmiar

Dostępność: Na stanie

+

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.

Bądź pierwszy.


Informacje o produkcie

Materiał: 76% bawełna, 22% polyamid, 2% elastan

Barefoot skarpetki Be Lenka mają niepowtarzalny kształt, który maksymalnie dopasowuje się do Twojej stopy.Dzięki zabawnej ilustracji podkreślą Twojąwyjątkowość i sprawią, że dzień będzie przyjemny.

Skarpetki są bardzo delikatne w dotyku dzięki dużej zawartości bawełny czesanej premium (83%). Wszystkie materiały użyte do ich produkcji sąprzebadane, nie zawierają szkodliwych substancji i są w 100% bezpieczne dla Twojego zdrowia i środowiska.

Najbardziej narażone miejsca , takie jak czubek i pięta, są wzmocnione, a zatem trwalsze niż reszta skarpetki. Wyjątkowo płaski i cienki szew między palcem a resztą skarpety oraz wygodny górny brzeg sprawiają, że skarpeta jest prawie niewidoczna, a jej konstrukcja jest odpowiednia również dla diabetyków.

Skarpety są projektowane i produkowane na Słowacji. Wspieramy tradycyjnąprodukcję skarpet przez naszych ekspertów w regionie i wierzymy, że wsparcie lokalnych producentów pozytywnie wpływa na całą firmę.

Podobne produkty

Skarpetki barefoot
Rainbow

Na stanie 2 rozmiary
$ 9
3 rozmiary

Skarpetki barefoot
Galaxy

Na stanie wszystkie rozmiary
$ 9
3 rozmiary
Dostępne inne kolory: (+-5)

Ostatnio oglądane

Skarpetki barefoot
Alpine

Na stanie wszystkie rozmiary
$ 9
3 rozmiary
Dostępne inne kolory: (+-5)