Skarpetki barefoot - stopki - Stokrotki

  • Nowość
$ 9
Wyjątkowe skarpetki barefoot wyprodukowane na Słowacji! Opracowaliśmy dla Ciebie specjalne, ergonomicznie ukształtowane skarpetki barefoot, które zagwarantują Twoim stopom poczucie komfortu i swobody. Skarpetki Be Lenka nie ograniczają palców u nóg i możesz w pełni cieszyć się chodzeniem w barefoot butach. Oczaruje Cię jakością i stylowym wyglądem, który podkreśli Twoją wyjątkowość.

Wybierz rozmiar

Dostępność: Na stanie

+

Szczere recenzje klientów

Średnia ocena na podstawie 2 recenzji

4.5 z 5 gwiazdek

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Informacje o produkcie

Materiał: 86% bawełna, 12% polyamid, 2% elastan
Rodzaj: Stopki

Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy skarpetki barefoot, które zagwarantują Twoim stopom maksymalną swobodę. Dzięki zabawnej ilustracji podkreślą Twojąwyjątkowość i sprawią, że dzień będzie przyjemny.

Skarpetki Be Lenka barefoot nie ograniczają w żaden sposób palców, a Ty możesz w pełni cieszyć się komfortem przez cały dzień. Dzięki wysokiej zawartości czesanej bawełny wysokogatunkowej skarpetki są niezwykle miękkie Są w 100% bezpieczne dla twojego zdrowia i środowiska – materiały użyte do wykonania skarpetek były dokładnie przetestowane na obecność szkodliwych substancji.

Palce i pięta są wzmocnione, aby zapewnić trwałość. Szwy są miękkie i wyjątkowo płaskie, a dzięki temu prawie niewidoczne.

Skarpety są projektowane i produkowane na Słowacji. Wybierając lokalnych dostawców, dokładamy wszelkich starań, aby mieć niski ślad węglowy.

Ostatnio oglądane

Skarpetki barefoot - stopki - Stokrotki Skarpetki barefoot - stopki - Stokrotki
  • Nowość

Skarpetki barefoot
Stopki - Stokrotki

Na stanie 2 rozmiary
$ 9
3 rozmiary
Dostępne inne kolory: (+-5)